O FIRMIE

Magia najpiękniejszych wydarzeń zaklęta w papierze

Czego szukasz?

Karnet to atrakcyjna forma, dzięki której można wyrazić uczucia, złożyć bliskiej osobie życzenia lub okazać wsparcie. Karnet stanowi idealne dopełnienie prezentu, może towarzyszyć gratulacjom, stać się piękną pamiątką lub niebanalnym podziękowaniem. Oferujemy szeroką gamę karnetów na różne okazję, unikalne uszlachetnienia, grafiki malowane przez znanych polskich ilustratorów oraz szeroki wachlarz formatów.

400
W TYLU SKLEPACH SĄ DOSTĘPNE NASZE PRODUKTY
20
ARTYSTÓW
15
GRAFIKIÓW
100
PROCENT ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Unikalne produkty na różne okazje

Jeśli chcesz, by Twoi bliscy zostali obdarowani piękną kartką na ślub czy kartką urodzinową otrzymaną od Ciebie na pamiątkę, nie kupuj byle czego. Wybierz najwyższą jakość, autorską grafikę i selekcjonowane projekty najwyższej jakości od marki Henry.

Co zyskujesz?

ruler-transparent

GRAPHIC DESIGN


Każde wydarzenie ważne dla Ciebie jest ważne także dla nas. Jesteśmy małą, ale już rozpoznawalną na rynku polską firmą z własnym kapitałem, korzystającą z usług rodzimych artystów i lokalnych produktów.

Dbamy o unikalność projektów i grafik oraz najwyższą jakość wykonania. Do współpracy zapraszamy najlepszych polskich ilustratorów, którzy dzielą z nami pasję tworzenia pięknych rzeczy. Śledzimy aktualne trendy i nieustannie rozwijamy się, poszerzając ofertę o nowe produkty. Oferujemy karnety okolicznościowe całoroczne i sezonowe, zaproszenia na ważne dla Ciebie wydarzenia, plakaty czy podkłady – a wszystko to w przystępnej cenie. Znajdziesz nas w dobrych księgarniach i wybranych sklepach w galeriach handlowych.