O FIRMIE

Magia najpiękniejszych wydarzeń zaklęta w papierze

Czego szukasz?

Przypomnij sobie, kiedy ostatni raz w Twoje ręce trafiło unikalne zaproszenie na ślub, niezapomniana kartka świąteczna, rozczulający walentynkowy bilecik. Ile różnych kartek i zaproszeń trafiło do pudełka z pamiątkami, a ile wylądowało w koszu?

400
W TYLU SKLEPACH SĄ DOSTĘPNE NASZE PRODUKTY
20
ARTYSTÓW
15
GRAFIKIÓW
100
PROCENT ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Wykonamy każdą kartkę jakiej potrzebujesz

Jeśli chcesz, by Twoi bliscy zostawili zaproszenie na ślub czy kartkę urodzinową otrzymaną od Ciebie na pamiątkę, nie kupuj byle czego. Wybierz najwyższą jakość, autorską grafikę i selekcjonowane projekty najwyższej jakości od marki Henry.

Co zyskujesz?

ruler-transparent

GRAPHIC DESIGN


Każde wydarzenie ważne dla Ciebie jest ważne także dla nas. Jesteśmy małą, ale już rozpoznawalną na rynku polską firmą z własnym kapitałem, korzystającą z usług rodzimych artystów i lokalnych produktów.

Dbamy o unikalność projektów i grafik oraz najwyższą jakość wykonania. Do współpracy zapraszamy najlepszych polskich ilustratorów, którzy dzielą z nami pasję tworzenia pięknych rzeczy. Śledzimy aktualne trendy i nieustannie rozwijamy się, poszerzając ofertę o nowe produkty. Oferujemy karnety okolicznościowe całoroczne i sezonowe, zaproszenia na ważne dla Ciebie wydarzenia, plakaty czy podkłady – a wszystko to w przystępnej cenie. Znajdziesz nas w dobrych księgarniach i wybranych sklepach w galeriach handlowych.